صفر تا صد عمل بینی

انسان ذاتا به دنبال زیبایی و زیباتر شدن است؛ با پیشرفت علم پزشکی بشر این امکان را پیدا کرده تا صورت که مهمترین عضو ظاهری بدن و ویترین ارتباط با دنیای بیرون برای هر فردی است، را آنطور که دوست دارد تغییر دهد.

عمل بینی از اولین و متداول ترین عمل های زیبایی به منظور بهبود ظاهر افراد است که در دنیا طرفدارای بسیار زیادی دارد. در طی این فرایند، جراح ، غضروف و استخوان بینی را برای تجسم رسیدن به یک ظاهر مطلوب تر تغییر می دهد. برای مردان و زنان که از اندازه و شکل بینی خود ناراضی هستند، جراحی بینی یک راه حل زیبایی  مطمئن، موثر  به آنها پیشنهاد می دهد درست وقتی کار را به یک جراح زیبایی با تجربه و ماهر بسپارند. رینوپلاستی می تواند تا حد زیادی تعادل ویژگی های صورت را بهبود دهد و به بیماران کمک کند اعتماد به نفس تازه ای پیدا کنند. عمل بینی همچنین می تواند برای اصلاح نقص های ساختاری، از جمله مواردی که باعث مشکلات تنفسی می شود، به کار گرفته شود.

اگر انجام جراحی زیبایی بینی مدنظرتان است، باید به چند نکته مهم دقت کنید.در ادامه این مقاله می توانید اطلاعات بیشتری در مورد روش، هزینه های عمل بینی ، خطرات و مزایای احتمالی آن به دست بیاورید.

مراقبت بعد از جراحی بینی

چه کسانی سراغ جراحی زیبایی بینی می روند؟

در بیشتر موارد افرادی که تقاضای جراحی بینی دارند، با ظاهر بینی شان مشکل دارند و مایل هستند نسبت به ابعاد صورت خود، بینی شان را اصلاح کنند. درصد کمتری از داوطلبان عمل زیبایی بینی بیمارانی هستند که ناراحتی های ساختاری داشته و یا بینی شان آسیب دیده است. داوطلبان یا نامزدهای نرمال برای رینوپلاستی در سلامت عمومی قرار دارند؛ به عبارتی خطرات مربوط به جراحی را درک کرده و انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه جراحی دارند.

جهت مشاهده نمونه جراحی بینی اینجا کلیک کنید

هدف از جراحی بینی چیست؟

به طور کلی، جراحی بینی معمولا برای رفع نواقص ظاهری، تغییر شکل و اندازه و همچنین به جهت موارد درمانی نیز انجام میشود.از عمده ترین درخواست های زیباجویان در زمان جراحی شامل موارد زیر است:

  • تغییر سایز سوراخهای بینی
  • باریک تر شدن استخوان بینی
  • اصلاح کجی بینی
  • تغییر فاصله ی لب و بینی
  • تغییر فرم بینی

چگونه بهترین جراح بینی را انتخاب کنیم؟

انتخاب جراح بینی با توجه به اینکه، بینی در مرکز توجه صورت شما قرار گرفته است انتخابی بسیار دقیق و مهم است. در انتخاب جراح رعات و در نظر گرفتن چند نکته بسیار به انتخاب دقیق شما کمک میکند.جهت مطالعه این نکات اینجا کلیک کنید.