جراحی بینی در شیراز

هر شهر دارای پزشکانی است که در زمینه عمل بینی فعالیت دارند ؛ میزان مهارت جراحان بینی ، تنها عامل متمایز ساختن جراحی بینی در شیراز با شهرهای مختلف می باشد . هدف از انجام رینوپلاستی ، رفع مشکلات عملکردی و ظاهری بینی است به همین دلیل برای تمام متقاضیان رینوپلاستی مهم است که پس از جراحی زیبایی بینی ، هیچ گونه اختلال و نارضایتی نداشته باشند . با توجه به گسترش موضوع عوارض حاصل از عمل بینی ، حساسیت درباره رینوپلاستی و فرم بینی پس از رینوپلاستی بیشتر شده است. برای کسب یک نتیجه ایده آل ، افراد باید در انتخاب جراح بینی خوب در شیراز ، نهایت دقت را داشته باشند و سهل انگاری نکنند. برای دیدن نمونه کارهای دکتر رویا جاویدی ، بهترین جراح بینی شیراز ، می توانید به گالری تصاویر مراجعه بفرمایید.

 

دکتر رویا جاویدی بهترین جراح بینی شیراز

ویژگی های جراح بینی خوب در شیراز

 • پزشک باید به تکنیک های روز و جدید رینوپلاستی تسلط داشته باشد.
 • گذراندن دوره های تخصصی به تسلط و مهارت هرچه بیشتر جراح کمک شایانی خواهد کرد
 • دکتر عمل بینی باید وجدان کاری داشته باشد
 • پزشک باید مسلط به هنر زیبایی شناسی ، استانداردهای زیبایی و تلفیق آن ها با جراحی بینی  باشد.
 • تمام آزمایش ها و داروهای مورد نیاز را تجویز نماید.
 • درر زمان مشاوره با دقت و با حوضله تمام نکات لازم را به بیمار بگوید

یکی از مهم ترین خصوصیات جراح بینی خوب در شیراز ، داشتن وجدان کاری و صداقت است ؛ زیرا برخی از افراد به دلیل عدم درک درست یا شرایط جسمی ، کاندید مناسبی برای رینوپلاستی نیستند و در چنین مواقعی جراح باید با بیمار صادق باشد و او را از انجام رینوپلاستی منصرف کند.

 

انتخاب بهترین جراح بینی شیراز

 1. در ابتدا از افرادی که قبلاً بینی خود را جراحی نموده و از نتایج آن راضی بوده اند سوال کرده و در گوگل و شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام به جستجو بپردازید.
 2. از نتیجه تحقیقات خود یک لیست تهیه کرده و اسامی جراحان بینی را در آن وارد نمایید.
 3. در رابطه با میزان تحصیلات و سوابق جراحان بینی تحقیق کنید.
 4. در مطب جراحان بینی حضور یافته و در رابطه با توقعاتی که از عمل بینی در شیراز ، دارید با او صحبت نمایید، با این کار می توان میزان توجه پزشک ، صبر، حوصله و نحوه برخورد او را نیز مورد سنجش قرار داد.
 5. زمان هایی به مطب مراجعه کنید که بیماران قبلی در مطب حضور داشته باشند و در رابطه با میزان رضایت شان از جراح از آن ها سوال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *